MHD

4. ledna 2013 v 19:47 | Mois |  C'est interéssant!
Je odpoledne, a já se jako každý den snažím nacpat do už i tak přeplněného trolejbusu. Jakou má vlastně trolejbus kapacitu? Jsem si jistá, že se minimálně dvakrát převyšuje. Jsme namačkaní vedle sebe jako sardinky a opět musím přetrpět funění do vlasů a za krk od úplně cizích lidí, kteří za to ani nemůžou. Nedostatek vzduchu. Potřebuju dýchat, lidi, haló, lidi, otevřete někdo okno! Většina je na nich ale přimáčklá. Kdosi podává jízdenku. Putuje z jednoho konce trolejbusu až na druhý. Páni, ta urazila ale dlouhou cestu. Dalším problémem je padání. Bus prudce zastaví a do mě kdosi narazí, já narazím do slečny před sebou a tak to pokračuje dál a dál, dokud se vlna nevrátí nazpátek. Děsné. V pohblivém kloubu trolejbusu je to ale ještě horší, tam to padání frčí.
A co když chce někdo vystoupit v takovémto houfu lidí? Ehm... nemožné. Než se dotyčný procpe ke vchodu, dveře se zavřou.
Nejhorší však jsou lidi. Objevují se tu opilci a smrdící lidi (což se navzájem nevylučuje) a když si stoupnou zrovna vedle vás... ehm. Nejsem sama, co nesnáší MHD. Zvlášť proto, že soustavně mačkám znamení pro kočárek v domnění, že je to znamení na zastavení a pak se mi chláme celý bus (ono to člověku dojde až potom... když ten bus nestaví!) :D Ale bohužel, pěšky se mi jít nechce, tak co se dá dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mini267 Mini267 | Web | 6. ledna 2013 v 12:57 | Reagovat

tak ja mám s MHD skúsenosti. a hlavne,keď idem na intrák...toľko ľudí.niekedy stojím iba na jednej špičke a ničoho sa nedržím,čo je taká veľká masa :-D ale napríklad v našej mhd sa píše,že do autobusu by nemali nastupovať ľudia pod vplyvom alkoholu alebo čo smrdia...

2 Mini267 Mini267 | Web | 7. ledna 2013 v 19:06 | Reagovat

tak nie je to napísané na autobuse,ale keď čakáš na autobus,tak sú tam rôzne informačné letáky,kde je to napísané a rôzne iné upozornenia :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama